.

.

New
Голи Бакарна Жица, Buss Жица, 30 AWG, 1000' Должина, 0.0100 Дијаметар, Природни

Голи Бакарна Жица, Buss Жица, 30 AWG, 1000' Должина, 0.0100 Дијаметар, Природни

DEN 2446.56

Стока
Достапно.

Должина : 1000 Стапки.Тип : Автобус Бар Жица.Дијаметар : 0.0100".Се користи за uninsulated заземјување и електрични апликации.Мека калено.Голи бакарна жица е едно влакно жица без слој.Тоа се користи во различни uninsulated апликации вклучувајќи електрични hook-up прозорци, џемпери, и основи.Тоа исто така може да се користи за да се направи накит.Оваа жица ги исполнува ASTM Б3 стандарди за annealed, бакар и е во согласност со Ro HS и Ro HS 2 директиви.

Детали

Свеж

Избор на клиенти