.

.

New
JUSTWEIXING 1mm 2mm 3мм 4mm Чиста T2 Црвено Бакарна Жица Емајлирани Бакарна Жица Дома Декорација Серпентина Кабли (Должина : 3мм 15meter)

JUSTWEIXING 1mm 2mm 3мм 4mm Чиста T2 Црвено Бакарна Жица Емајлирани Бакарна Жица Дома Декорација Серпентина

DEN 1166.40

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен за употреба.Стабилни перформанси и висока сигурност.тоа е совршена замена.Различни големини за да го изберете : Дијаметар и должина на секоја roll1mm 10 M2mm 5 M3mm 5 M4mm 5 M3mm 15 M1. Опис : Тоа е T2 црвено бакарна жица.-Се користи за да се направи жици, кабли, четки, итн.2. Карактеристики : 1>.Има добра електрична и топлинска спроводливост conductivity2>.Со обработка на перформанси, може да се заварени и влакна заварени.3>.Помалку топлина спроводливост нечистотии.3. Опис : 1>.Производ материјал : T22>.Работна температура : -25~853>.Работна влажност : 5%~95%RH.

Детали

Свеж

Избор на клиенти