.

.

New
Jinchao-Бакарна Жица 5 Метри Заштитените Бакарна Жица, 6 7 8 10 12 Pin, 0.3/0.5/0.75/1 / 1.5 мм, Аудио Сигнал, Кабел за Електрична Жица Опрема Додатоци (Големина : 1mm, Спецификација : 12pin)

Jinchao-Бакарна Жица 5 Метри Заштитените Бакарна Жица, 6 7 8 10 12 Pin, 0.3/0.5/0.75/1 / 1.5 мм, Аудио Сигнал,

DEN 1987.20

Стока
Достапно.

Диригент основни : мулти-влакно бакар диригент.Штит : конзервирани бакарна жица плетенка shield.Поле на примена : ефикасно, безбеден пренос на податоци кабел за комуникација, аудио, радио, музички систем, заштита од пожари систем, итн.Занает линија е направен од 99.99% високо-квалитетни чист метал, што не е лесно да исчезнат или ' рѓа, е мека, и bendable и еластична.Многу карактеристики : Широко се користи во животот, погоден за изработка на накит, ракотворби, резба проекти, и може да се користи за да се поправи растенија и да се поврзете работи.Име : RVVP заштитените wire Conductor основни : мулти-влакно бакар conductor Shield : конзервирани бакарна жица плетенка shield Scope на примена : ефикасно, безбеден пренос на податоци кабел за комуникација, аудио, радио, музички систем, заштита од пожари систем, итн.Пакет Содржи : 5 Meters.

Детали

Свеж

Избор на клиенти