.

.

New
Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 0.75mm2 Core Електрични Бакарна Жица, Гроздобер Извртени Ткаенина Кабел Ткаени, 2 Кабелот Текстилни Кабел Pendant Светилка Кабелот Осветлување Замена н

Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 0.75mm2 Core Електрични Бакарна Жица, Гроздобер Извртени Ткаенина Кабел Ткаени, 2

DEN 1886.40

Стока
Достапно.

Должина : 1m 2m 5m 10m 20 милиони 50m.Папочната врвка собата е погоден за жици или ре-жици антички или гроздобер светилки, па дури и навивачите и мали апарати каде што сакате вистински и автентични гроздобер изглед.Флексибилни плетенка електрични мозок е наменет за употреба во апарати за домаќинство, вклучувајќи светилки, виси привезоци, навивачите и канцеларија опрема.Заштитен слој го штити жици од кислород, така продолжување на работниот век на обложување.Широк спектар на апликации : ткаење, празник декорација, рачно изработени, pendant одлуки, цвет продавница изгледот, градинарство, апарати за жици и многу други проекти.Производ information Product Име : Електрични Wire Style : Vintage Voltage : AC 90-260 V (за сите земји) Amp тековна оценка : 8amp2 core извртени ткаенина кабел 2 × 0.75mm2 должина : 1m 2m 5m 10m 20 милиони 50m Color : Multiple Colour Црна/бела/gold/сива/виолетова/портокал/кафе//жолта/синозелена/розова/зелена/црвена/blue This кабелот во собата е погоден за жици или ре-жици антички или гроздобер светилки, па дури и навивачите и мали апарати каде што сакате вистински и автентични гроздобер изглед.Флексибилни плетенка електрични мозок е наменет за употреба во апарати за домаќинство, вклучувајќи светилки, виси привезоци, навивачите и канцеларија опрема.

Детали

Свеж

Избор на клиенти