.

.

New
Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 5 Метри Заштитените Бакарна Жица, 6 7 8 10 12 Pin, 0.3/0.5/0.75/1 / 1.5 мм, Аудио Сигнал, Кабел за Електрична Жица Замена на Делови (Големина : 1mm, Спецификација : 1

Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 5 Метри Заштитените Бакарна Жица, 6 7 8 10 12 Pin, 0.3/0.5/0.75/1 / 1.5 мм, Аудио

DEN 816.00

Стока
Достапно.

Диригент основни : мулти-влакно бакар диригент.Штит : конзервирани бакарна жица плетенка shield.Поле на примена : ефикасно, безбеден пренос на податоци кабел за комуникација, аудио, радио, музички систем, заштита од пожари систем, итн.Заштитен слој го штити жици од кислород, така продолжување на работниот век на обложување.Широк спектар на апликации : ткаење, празник декорација, рачно изработени, pendant одлуки, цвет продавница изгледот, градинарство, апарати за жици и многу други проекти.Име : RVVP заштитените wire Conductor основни : мулти-влакно бакар conductor Shield : конзервирани бакарна жица плетенка shield Scope на примена : ефикасно, безбеден пренос на податоци кабел за комуникација, аудио, радио, музички систем, заштита од пожари систем, итн.Пакет Содржи : 5 Meters.

Детали

Свеж

Избор на клиенти