.

.

New
JINchao-бакарна жица 0.75mm2 Core Електрични Бакарна Жица, Гроздобер Извртени Ткаенина Кабел Ткаени, 2 Кабелот Текстилни Кабел Pendant Светилка Кабелот Опрема за Осветлување Д?

JINchao-бакарна жица 0.75mm2 Core Електрични Бакарна Жица, Гроздобер Извртени Ткаенина Кабел Ткаени, 2 Кабелот

DEN 1581.60

Стока
Достапно.

Должина : 1m 2m 5m 10m 20 милиони 50m.Папочната врвка собата е погоден за жици или ре-жици антички или гроздобер светилки, па дури и навивачите и мали апарати каде што сакате вистински и автентични гроздобер изглед.Флексибилни плетенка електрични мозок е наменет за употреба во апарати за домаќинство, вклучувајќи светилки, виси привезоци, навивачите и канцеларија опрема.Занает линија е направен од 99.99% високо-квалитетни чист метал, што не е лесно да исчезнат или ' рѓа, е мека, и bendable и еластична.Многу карактеристики : Широко се користи во животот, погоден за изработка на накит, ракотворби, резба проекти, и може да се користи за да се поправи растенија и да се поврзете работи.Производ information Product Име : Електрични Wire Style : Vintage Voltage : AC 90-260 V (за сите земји) Amp тековна оценка : 8amp2 core извртени ткаенина кабел 2 × 0.75mm2 должина : 1m 2m 5m 10m 20 милиони 50m Color : Multiple Colour Црна/бела/gold/сива/виолетова/портокал/кафе//жолта/синозелена/розова/зелена/црвена/blue This кабелот во собата е погоден за жици или ре-жици антички или гроздобер светилки, па дури и навивачите и мали апарати каде што сакате вистински и автентични гроздобер изглед.Флексибилни плетенка електрични мозок е наменет за употреба во апарати за домаќинство, вклучувајќи светилки, виси привезоци, навивачите и канцеларија опрема.

Детали

Свеж

Избор на клиенти