.

.

New
Pangocho Jinchao-Бакарна Жица 20.75 Core Жици Жица Кабел Плетенка,Извртени Текстилни Кабел за Семеен Ресторан Декорација Опрема Додатоци (Боја : Црвена Должина : 50M)

Pangocho Jinchao-Бакарна Жица 20.75 Core Жици Жица Кабел Плетенка,Извртени Текстилни Кабел за Семеен Ресторан

DEN 2001.60

Стока
Достапно.

2*0.75 Core Жици.За Семеен Ресторан Декорација.Занает линија е направен од 99.99% високо-квалитетни чист метал, што не е лесно да исчезнат или ' рѓа, е мека, и bendable и еластична.Многу карактеристики : Широко се користи во животот, погоден за изработка на накит, ракотворби, резба проекти, и може да се користи за да се поправи растенија и да се поврзете работи. 2*0.75 Core Wires For Семеен Ресторан Декорација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти