.

.

New
Националната Хардвер N197-145 V Завртка Око во Нерѓосувачки Челик,#0, 2-7/8

Националната Хардвер N197-145 V Завртка Око во Нерѓосувачки Челик,0, 2-7/8

DEN 151.44

Стока
Достапно.

Големи очи; не-магнетни.Лесна инсталација.Остри завртка точка каснувања во дрво лесно и брзо.За ентериер и екстериер апликации.Изработени од нерѓосувачки челик.Опис на производот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Индустрија-водечка група на завртки очите во земјата на големини се нудат во оближена со цинк со заштитен Weather Guard, која има три пати поголема corrosions отпор од конкуренцијата.Заедно со оближена со цинк, постои силна потенцијални на цврсти месинг и нерѓосувачки челик завртки очите на располагање.Искористување на 300 серија од нерѓосувачки челик со 18% хром, кој му дава заштита од корозија како чист хром во хром позлата.Овие производи не ќе ги кородираат или ' рѓа кога се изложени на временските услови.Од Производителот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Индустрија-водечка група на завртки очите во земјата на големини се нудат во оближена со цинк со заштитен Weather Guard, која има три пати поголема corrosions отпор од конкуренцијата.Заедно со оближена со цинк, постои силна потенцијални на цврсти месинг и нерѓосувачки челик завртки очите на располагање.Искористување на 300 серија од нерѓосувачки челик со 18% хром, кој му дава заштита од корозија како чист хром во хром позлата.Овие производи не ќе ги кородираат или ' рѓа кога се изложени на временските услови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти