.

.

New
Националната Хардвер N118-604 V2011 Завртки Очите во Цврста Месинг, 7 пакет

Националната Хардвер N118-604 V2011 Завртки Очите во Цврста Месинг, 7 пакет

DEN 138.00

Стока
Достапно.

7 пакет.Мали око; За внатрешни работи и надворешни апликации.Солидна месинг конструкција за максимална заштита од корозија.Лесна инсталација; Изработен од цврст месинг жица.Остри завртка точка каснувања во дрво лесно и брзо.Опис на производот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Индустрија-водечка група на завртки очите во земјата на големини се нудат во оближена со цинк со заштитен Времето Гарда, која има три пати поголема corrosions отпор од конкуренцијата.Заедно со оближена со цинк, постои силна потенцијални на цврсти месинг и нерѓосувачки челик завртки очите на располагање.Од Производителот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Индустрија-водечка група на завртки очите во земјата на големини се нудат во оближена со цинк со заштитен Времето Гарда, која има три пати поголема corrosions отпор од конкуренцијата.Заедно со оближена со цинк, постои силна потенцијални на цврсти месинг и нерѓосувачки челик завртки очите на располагање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти