.

.

New
ПРЕТХОДНИЦА Espod CX 1OS Tabletop Tripod со Монтажни Прозорец Планината (Црна)

ПРЕТХОДНИЦА Espod CX 1OS Tabletop Tripod со Монтажни Прозорец Планината (Црна)

DEN 506.40

Стока
Достапно.

Мазна и прецизни три-начин пан главата со брзо ослободување плоча.Здрав & стабилна 20 mm 3 дел алуминиум нозе.Max.оптоварување 6.6 фунти.Брзо ослободување лост нога брави и анти-лизга гумени нозе.Лесен во 2.12 фунти.Укината висина : 15".Продолжен висина : 24.6".Монтажни прозорец планината.Espod CX 1 OS е направен за туристите и ловци кои треба сигурен tripod дека е компактен и лесен доволно за да се донесе насекаде.Тоа има монтажни прозорец планината опремени со 3-начин пан главата со брзо ослободување плоча.ПРЕТХОДНИЦА е глобална компанија која дизајнира и произведува tripods, торби, спортски оптика, и други додатоци.За над 30 години, нашите диск да се наруши просечност и посветеност кон иновација има ни овозможи да се создаде највисок квалитет на производи за фотографи и отворено ентузијасти по прифатлива цена.Претходница зема неверојатен износ на гордееме во нашите услуги и поддршка.Да се изгради најдобра можна фотографија и отворено производи значи повеќе отколку само дизајнирање и производство ние треба да ги поддржуваат, и ние го правиме.Се фокусираат на луѓето кои го продаваат и употреба на нашите производи е извонредно важен дел од нашата култура.Секој ден, нашата посветеност и почит за нашите клиенти и партнери води нашата донесување на одлуки.Како ние се воведе нови производи и расте нашата глобална дофат, Претходница ќе остане целосно посветена на високо ниво на интегритет во сите аспекти на нашиот бизнис.

Детали

Свеж

Избор на клиенти