.

.

New
К&F Концептот Камера Tripods,SA225M1 51 инчен Професионални Лесни Компактен Tripod со 360 степени Топката Главата,Брзо Ослободување Плоча,кој се одвојува Monopod 8KG Капацитет за SLR d

К&F Концептот Камера Tripods,SA225M1 51 инчен Професионални Лесни Компактен Tripod со 360 степени Топката Главата,Брзо

DEN 1679.76

Стока
Достапно.

【Лесни Tripod нозе може да се прилагоди во три нивоа на отворањето агол за стабилизирање на различни основи и се приклонуваат нивоа. 【Монтажни Monopod】Оваа tripod може брзо да се расклопуваат со централната оска завртка и се трансформира во monopod, обезбедување алтернативен начин на снимање со леснотија. 【360°Панорама Топката Главата】специјално дизајнирани 25mm топка-глава може да ротира 360° и да добијат бесплатен агли, што ќе ви овозможи да се добие совршен шут и неверојатна панорама во секое време. 【Висока Компатибилност】На брзо ослободување 1/4" завртката е погоден за повеќето камери, dslr фото камера, проектор и телескоп, итн; Вашиот телефон може да се поврзе преку екстра телефон планината, како и.Патната tripod е свитлива и задно големина е 13.26", им овозможува на tripod да се лесно да ги внесат рачен багаж или ранец.Продолжен големина е 51", тоа се само тежи 2.57 lbs и капацитет е 17.6 lbs.На tripod ви овозможува да ја прилагодите на висина од 17.3"на 51", може да се земе тоа насекаде.Завртка и метал брави направи нозе се прилагоди на аглите на 25º, 50º и 80º лесно.На dslr фото tripod доаѓа со висок квалитет преносни носи торба.Може да ги заштити tripod подобро, рамо појас е погоден за патување.Компактен и Лесен.Патната tripod е свитлива и задно големина е 13.26", им овозможува на tripod да се лесно да ги внесат рачен багаж или ранец.Продолжен големина е 51", тоа се само тежи 2.57 lbs и капацитет е 17.6 lbs.Лесно прилагодливи и флексибилни.На tripod ви овозможува да ја прилагодите на висина од 17.3"на 51", може да се земе тоа насекаде.Завртка и метал брави направи нозе се прилагоди на аглите на 25º, 50º и 80º лесно.Лесно да се Оди со Носи Торба.На dslr фото tripod доаѓа со висок квалитет преносни носи торба.Може да ги заштити tripod подобро, рамо појас е погоден за патување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти