.

.

New
IFOOTAGE 65 Карбонски Влакна Видео Tripod, Професионална Камера Tripods 3 Секции со Центар Пол,Max Оптоварување 17.6 lbs, Компатибилен со Канон, Nikon, Sony dslr фото видео камера Видео Фот?

IFOOTAGE 65 Карбонски Влакна Видео Tripod, Професионална Камера Tripods 3 Секции со Центар Пол,Max Оптоварување

DEN 7416.00

Стока
Достапно.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . ????Flexibe со Центар пол : Лесно се приспособува центар пол со едноставни и робусни систем на заклучување овозможува tripod проширување и зголемена висина на. 3 секции нозе може да се прилагоди на висината на 65 инчи.Може да се сменат за поддршка на underslung камера, одлична за rostrum врз основа работа!. ????Ултра Ниска Агол на Снимање : ногата се шири доаѓаат со прилагодливи агол од 80° на ова значи тоа што нуди пониски снимки минималната висина на 7.6 инчи од многу други конкурентот tripods-корисна кога сте на локација и треба стабилна низок агол шут. ????Силна Стабилност : Направен од карбонски влакна, карактеристики на 75mm прилагодливи сад главата.Макс. капацитет е 17.6 lbs за ракување со поголеми апарати и објективи.Исто така доаѓа со корисна кука за дополнителна тежина стабилност. ????Брз Телескопски Дизајн : Секоја нога има автоматизиран систем на заклучување, работеше на врвот на tripod обезбедување на избор од три нога заклучување агли за поставување со агол од 22°,50°,80°.Ногата на вредноста токи може да се заклучи безбедно на времето по кое време без дланка притиснете. ????Компактен и пренослив : тоа може да биде укината до 25", Може да се спакувани во стандарден куфер ако е потребно, избегнување на потребата да се има посебно ракување на аеродромот.Идеални за патување и работа.IFOOTAGE Газела Серија TA6 S/TC6 S Tripods ви обезбедува со комбинација на преносливост, сила, флексибилност и издржливост.Дизајн за двете videographers и фотографи.Идеален за практичарите, на потег.Карактеристики лесно да се работи "Uprise" центар колона и брзо прилагодување на вртливата главата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти