.

.

New
IFOOTAGE 65 Алуминиумски Камера Tripod, Професионални Видео Tripod 3 Секции со Центар Пол, Компатибилен со Канон, Nikon, Sony dslr фото видео камера Видео Фотографија, Max Оптоварување

IFOOTAGE 65 Алуминиумски Камера Tripod, Професионални Видео Tripod 3 Секции со Центар Пол, Компатибилен со Канон,

DEN 4559.76

Стока
Достапно.

????Камерата Tripod со Центар пол : Лесно се приспособува центар пол со едноставни и робусни систем на заклучување овозможува tripod проширување и зголемена висина на. 3 секции нозе може да се прилагоди на висината на 65 инчи.Може да се сменат за поддршка на underslung камера, одлична за rostrum врз основа работа!. ????Ултра Ниска Агол на Снимање : ногата на видео tripod се шири доаѓаат со прилагодливи агол од 80° на ова значи тоа што нуди пониски снимки минималната висина на 7.6 инчи од многу други конкурентот tripods-корисна кога сте на локација и треба стабилна низок агол шут. ????Силна Стабилност Видео Tripod : Направен од алуминиум, има 75mm прилагодливи сад главата.Макс. капацитет е 13.2 lbs за ракување со поголеми апарати и објективи.Исто така доаѓа со корисна кука за дополнителна тежина стабилност. ????Брз Телескопски Дизајн Tripod : Секоја нога има автоматизиран систем на заклучување, работеше на врвот на tripod обезбедување на избор од три нога заклучување агли за поставување со агол од 22°,50°,80°.Ногата на вредноста токи може да се заклучи безбедно на времето по кое време без дланка притиснете. ????Пренослив Проектор Tripod : Тоа може да биде укината до 25", Може да се спакувани во стандарден куфер ако е потребно, избегнување на потребата да се има посебно ракување на аеродромот.Идеални за патување и работа.IFOOTAGE Газела Серија TA6s/TC6s Tripods ви обезбедува со комбинација на преносливост, сила, флексибилност и издржливост.Дизајн за двете videographers и фотографи.Идеален за практичарите, на потег.Карактеристики лесно да се работи "Uprise" центар колона и брзо прилагодување на вртливата главата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти