.

.

New
Manfrotto MT055CXPRO3 Карбонски Влакна 3-Дел Tripod со Хоризонтална Колумна ,Црна

Manfrotto MT055CXPRO3 Карбонски Влакна 3-Дел Tripod со Хоризонтална Колумна ,Црна

DEN 10319.76

Стока
Достапно.

Премиум Карбонски Влакна на Нозете Понуда Невиден Сила и цврстина.Manfrotto е Q90 Центар Колона може да се Пофали Еден Брз Прст Операција.Лесно Линк Конекција за Додавање на Додатоци.Горниот Диск со Ротирачки Меур ниво на Ниво на Сите Авиони.Прецизност Фати за Професионални Фотографи.Стил : Јаглерод 3 Дел Лесно Линк прилог, ви овозможува да конвертирате новиот 055 во подвижни фотографски studio.By едноставно приложување рака со LED светло, на рефлектор, или било кој друг додаток, новиот 055 оди надвор од класичен границите на tripods' функционалности.Лесно Линк прилог, ви овозможува да конвертирате новиот 055 во подвижни фотографски studio.By едноставно приложување рака со LED светло, на рефлектор, или било кој друг додаток, новиот 055 оди надвор од класичен границите на tripods' функционалности.Лесно Линк прилог, ви овозможува да конвертирате новиот 055 во подвижни фотографски studio.By едноставно приложување рака со LED светло, на рефлектор, или било кој друг додаток, новиот 055 оди надвор од класичен границите на tripods' функционалности.Лесно Линк прилог, ви овозможува да конвертирате новиот 055 во подвижни фотографски studio.By едноставно приложување рака со LED светло, на рефлектор, или било кој друг додаток, новиот 055 оди надвор од класичен границите на tripods' функционалности.

Детали

Свеж

Избор на клиенти