.

.

New
HOTKAY Selfie Стап Tripod,Преносни Сите-во-едно Алуминиум Проширување Телефон Tripod, Bluetooth Компатибилен Далечински со Apple и Андроид Уреди, Не Пропадна Tripod Нозе (Бела)

HOTKAY Selfie Стап Tripod,Преносни Сите-во-едно Алуминиум Проширување Телефон Tripod, Bluetooth Компатибилен

DEN 383.76

Стока
Достапно.

Иновативниот дизајн : HOTKAY selfie стап и tripod застане се комбинираат заедно, во комбинација со висок квалитет на алуминиум телескопски пол, selfie стап е многу стабилна.На телескопски стап е направен на воздухопловството-одделение алуминиум легура, а на површината е елоксирани, која е силен и издржлив.Брз натпревар со Bluetooth далечински управувач : мини selfie стап со кој се одвојува безжичен далечински управувач, кој може брзо да се поврзете со далечинскиот управувач на мобилен телефон Bluetooth, i Phone 12 pro / 12/12 мини / 11 pro / 11 / xs max / xr / x / 8 плус / 7 плус / 7/6 плус, Галакси s20 / s10 плус / s10 / s9 плус / s8 / белешка 9, Huawei/Xiaomi/андроид совршено компатибилни.Вертикална и хоризонтална снимање : Ротирање на selfie стап за да ги задоволат вашите дневни снимање потреби, се повеќе убави фотографии во хоризонтален режим, или снимајте прекрасни видеа во вертикален режим, и пука вашиот vlog. 7.4 инчи укината големина, максимална екстензија должина е 25.3 инчи : тежината е 5.57 унци, и задно големина е 7.4, што е погодно за вас, за да го стави во џебот или чантата кога ќе патуваат.Ве молиме да користите пократка должина за приватна снимање, или да користите подолга еден должината на selfie стап за да се добие поширока пејзаж; на selfie стап tripod е погоден за повеќето i OS и Android уреди да ги користите 3.5-6 инчен уреди, а вие не треба да преземете дополнителни СТАН.HOTKAY Услуги на Клиентите : Доколку постои било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти