.

.

New
IKON IUC61F 61-1/5, Две-Дел Undercounter Замрзнувач, 15.5 Кубни Метри

IKON IUC61F 61-1/5, Две-Дел Undercounter Замрзнувач, 15.5 Кубни Метри

DEN 904.80

Стока
Достапно.

Категорија : Замрзнувач, Undercounter, Стигнат до-Во Димензии (LWH, Wt.) : 29.9 x 61.2 x 35.5 Инчи, 353 Фунти.IKON Undercounter Замрзнувач, две-дел,15.5 сертификати.ft.капацитет, 61-1/5"W x 29-9/10"D x 35-1/2"H, од не' рѓосувачки челик врвот, (2) солидна шарки анти-frost врати, (2) епоксидна обложена жица за полици, електронски термостат, 0° до -10°С температура опсег, дигитален LED температура на екранот, автоматски се одмрзне, внатрешни работи : 304 од не 'рѓосувачки челик кат, алуминиум задниот ѕид, ABS страничните ѕидови & вратата на грбот, од не 'рѓосувачки челик пред & страни, 2-1/2" вртливата casters (2) трајлер, странично монтиран автономни разладниот систем, R290 ладилни, 1/2 HP, 115v/60/1-ph, 5.0 засилувачи, NEMA 5-15 P, c ETLus, ETL-Санитарни услови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти