.

.

New
Про 360 Чисти ПРО 360 Ротирачки Спин Магија Четка - Dual Сува Сушење Верзија Замена Справи и 2 Четка Глави (Сина, 1)

Про 360 Чисти ПРО 360 Ротирачки Спин Магија Четка - Dual Сува Сушење Верзија Замена Справи и 2 Четка Глави (Сина,

DEN 383.76

Стока
Достапно.

ПРО 360 Ротирачки Спин Магија Четка - Dual Сува Сушење Pro Верзија Замена Справи и 2 Четка Глави (Pro 360 Чистење) Само се справи и четка главата НЕМА кофа вклучуваат на овој оглас.Заштеда на време и енергија.Намалување на вишокот работна сила.Овие 2 Замена четка глави со Замена Пол за : PRO 360 Ротирачки Спин Магија Четка - Dual Сушење Верзија продажба by.com (ЧЕТКА ГЛАВИ x 2, со рачка пол) висок квалитет Microfibers, анти-абразивни и добра абсорбента вода, издржлив материјал и нема да гребење на површини кои кога ќе се чистење.И За сува и влажна употреба.Можете да го користите на плочка и дрвени подови, како и на windows и на вашиот автомобил, исто така,.Нови трајни четка главата дизајн може да се ротира слободно низ спин да рамномерно и лесно чистење на било агол.Мулти-Цел wringer и целосен сет на функции.Заштеда на време и Енергија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти