.

.

New
FENXIXI Јагода Мини корпата за Ѓубре за Автомобил Дома Цртан филм Мали Ѓубре Лименки Розова Црвено Канцеларија Кујнската Маса Пластични Отпадоци Симпатична Отпад Кош

FENXIXI Јагода Мини корпата за Ѓубре за Автомобил Дома Цртан филм Мали Ѓубре Лименки Розова Црвено Канцеларија

DEN 2005.68

Стока
Достапно.

PP материјал, ако случајно падна, тоа не е лесно да се оштети.Лесно да се чисти и се изедначи површината и отстранлив чистење ефект.Лесно да се задржи на десктоп среди и лесен за употреба.Широко се користи во мали простори, како што се канцеларии, автомобили, компјутери и countertops.Организирање на десктоп објекти, собираат десктоп ѓубре, и да се избегне десктоп конфузија.PP материјал, ако случајно падна, тоа не е лесно да се оштети.Лесно да се чисти и се изедначи површината и отстранлив чистење ефект.Лесно да се задржи на десктоп среди и лесен за употреба.Широко се користи во мали простори, како што се канцеларии, автомобили, компјутери и countertops.Организирање на десктоп објекти, собираат десктоп ѓубре, и да се избегне десктоп конфузија.материјал : plastic Size : 14.7*16.5*16.5 CM.

Детали

Свеж

Избор на клиенти