.

.

New
Ратан Педалата корпата за Ѓубре,Гроздобер Цртан филм Бамбус Ткаени Чекор Ѓубре за Отпадоци за Канцеларија, Дневна Соба и Спалната соба Бања, Кујна Wastebasket 3940cm

Ратан Педалата корпата за Ѓубре,Гроздобер Цртан филм Бамбус Ткаени Чекор Ѓубре за Отпадоци за Канцеларија, Дневна

DEN 1992.00

Стока
Достапно.

Направен Од Чисто Природни Плетен,Водоотпорен,Влага-доказ,Одржливи,Еколошки.User-friendly Дизајн : Отстранлив Внатрешна Кофа Прави Ѓубре Располагање Лесно,Може да Бидат Земени Директно За Лесно чистење.На ВОЗИЛОТО ДИЗАЈН,Нема Потреба Да се превиткуваат И Спаси Напор.направена за Да Лесно да Навивам Во Аголот На Мали простори.Боја Класичен Боја,Разновиден И Практично,Не се Користи Само Како корпата за Ѓубре,Но исто Така се Користи Во Семејството Складирање Кошница,да Стане Декоративни И Практични уметнички дела.Нашите корпата за Ѓубре Е Совршен За Површини Како Office,Кујна,Спална соба,Бања,Дневна Соба,Ресторан,Шато,Градина, итн.Префинет Допир За Секоја Спална Соба,Канцеларија Или Бања,Оваа Богата Отпад Кошница Е Рачно Ткаени Од Ратан.Мрежа Ткаат Го Прави Извонредно Светло Во Тежина Без Компромитирање На Неговата Цврстината.Карактеристики на производот : 1.На Трајни Педалата Дизајн И Бавно се затвори,Престој-отворање на Капакот Го Прави Лесно Да се Подигнете Го Капакот Без Користење на Рацете.2.ако Имате Непослушен Petin(Мачка Или Куче)на Вашиот Дом,Тоа Е Мудро Да се Избере Опфатени корпата за Ѓубре за Да се Спречи Вашето домашно Милениче Од Ѓубрето Ѓубрето, за Да се Направи Вашиот Дом Tidy3.на Опфатени Ѓубре Може да се Спречат Непријатните Миризби Од Трчање Надвор,И да се Направи Вашиот Дом Воздух Повеќе Comfortable4.не-токсични И без Мирис,Лесна За Чистење,Одржлив,Одржлив.5.се однесува На : Под Биро,Канцеларија,Кујна,Спална соба,Бања,Sideboard Под Кујнската Маса Итн.ѓубре-bin Тип : Treadleapplicable Сценарија : Home Size : 5 L/8lcase Материјали : Rattanshape : Drumsopen-затворете Начин : Treadlenote : 1.Домаќинство Essentials Плетен И Бамбус Се Рачно Изработени И Може Да Се Разликуваат Во Боја И Големина Од Слика И Опис.2.ако Ѓубрето Може да Се Исцеди И Деформирани Во Транспортот,ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш,Ние Сигурно Ќе Го Реши Проблемот За Вас.

Детали

Свеж

Избор на клиенти