.

.

New
Sandvik Coromant, SNMG 433-ЧАСОТ 4325, Т-Max P Вметнете за Вртење, Карбид, Плоштад, Неутрални се Намали, 4325 Оценка, Ti(C,N)+Al2O3+Калај, Inveio™ Слој Технологија (Пакување од 10)

Sandvik Coromant, SNMG 433-ЧАСОТ 4325, Т-Max P Вметнете за Вртење, Карбид, Плоштад, Неутрални се Намали, 4325

DEN 1080.00

Стока
Достапно.

Предности на овој производ семејство : Посветена оценки и geometries за сите апликации и материјали.Продуктивно решение со wiper и Xcel технологии.Алатки со висока прецизност coolant за одлична чип кршење.Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.

Детали

Свеж

Избор на клиенти