.

.

New
Електрична енергија Воз Рог Комплет Гласно 12V Универзална Нерѓосувачки Челик Двојна Труба за Автомобил, Мотоцикл Пикап Камион Со фиксна стапка и Рог реле.

Електрична енергија Воз Рог Комплет Гласно 12V Универзална Нерѓосувачки Челик Двојна Труба за Автомобил, Мотоцикл

DEN 280.80

Стока
Достапно.

Електрични рог жици:1. Поврзете го рог кабел за автомобил рог вклучите кабелот (позитивната енергија).2.Основата треба да биде поврзан со негативни electrode или директно инсталирана на метал позиција на автомобил тело. (поврзете негативната енергија).Можете да се види на видео за детали.Автомобил рог комплет работи на било 12 V систем, ова ги вклучува повеќето автомобили и камиони, ЏИП, Мотор, off Road Возило.Рогот дизајн е водоотпорен и може да се користи во секое време, со максимална сила и издржливост.На рог реле е додадена.,продолжување на работниот век на производот!.Ако имате било каков проблем пред-продажба или по-продажба на,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори што во прво време.Сите SEINECA производи доаѓаат со 30 ден парите назад, 1 година гаранција за ваше задоволство.Боја : сребро.Напон : 12 V.Висок тон : 520 Hz Низок Тон:470 Hz.Тежина : 1500g / 3.3 lb.Боја : silver Voltage : 12 VHigh тон : 520 Hz Низок Тон:470 Hz Weight : 1500g / 3.3 lb.

Детали

Свеж

Избор на клиенти