.

.

New
Пчеларството Материјали, Шарени Восок Листови Восок Основа Восок Притиснете Калап за Село за да Направи Восок

Пчеларството Материјали, Шарени Восок Листови Восок Основа Восок Притиснете Калап за Село за да Направи Восок

DEN 1041.36

Стока
Достапно.

Воскресна шема:Покрена шема, Пчеларството Мед Лист исто така може да се користат за други производи beehive шема притискање, материјал меки, силни и лесни за чистење.мека и издржливи : Восок Лист усвојува Гумени материјал, мека и издржливи, притискање лист се користи за пчеларството beehive, прирачник притискање на восок основа мувла.Таписерии изработка:Восок Листови е Исклучителна изработка, прекрасен изглед, практичен, лесен операција и работната енергија.лесен за употреба:Beekeeper Опрема е Мала големина и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА:Еден сет од 2 парчиња, поголем големина, Пчеларството Мед Лист се погодни за притискање голема големина или повеќе мали димензии.Функција : 1. Гумени материјал, мека и издржливи, притискање лист се користи за пчеларството beehive, прирачник притискање на восок основа мувла.2. Еден сет од 2 парчиња, поголем големина, погоден за притискање голема големина или повеќе мали димензии.3. Воскресна шема, исто така, може да се користат за други производи beehive шема притискање, материјал меки, силни и лесни за чистење.4. Таписерии изработка, прекрасен изглед, практичен, лесен операција и работната енергија.5. Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Восок Притиснете Sheet Material : Rubber Color : Blue Usage : Beehive Основа Притиснете Лист Мувла Количина : 2 PCSWeight : Прибл. 578g Size : Прибл. 43x23x0.5cm/16.93x9.06x0.20inch Пакет Листата : 2 x Beeswax Притиснете Лист.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Beeswax Press Sheet
Material:
Rubber
Color:
Blue
Usage:
Beehive Basis Press Sheet Mould 
Quantity:
2PCS
Weight:
Approx. 578g
Size:
Approx. 43x23x0.5cm/16.93x9.06x0.20inch
Package List:
2 xBeeswax Press Sheet :
Свеж

Избор на клиенти