.

.

New
Solvuntur Vesperi една Вечер да се Развивам- 16oz - Восок w/ Премиум Cedar Дрво Фитили

Solvuntur Vesperi една Вечер да се Развивам- 16oz - Восок w/ Премиум Cedar Дрво Фитили

DEN 1848.00

Стока
Достапно.

Премиум, 100% Органски Восок Свеќа со етерични масла носи на релаксација, како што infuses воздухот со моќен, смирувачки етерични масла, и чисти воздухот од страна на ослободување на негативни јони кои се врзуваат со токсини и неутрализира загадувачи.Восок се согоруваат побавно отколку полоши од соја и токсични парафински свеќи.Природни Органски Коноп Фитили се biodegradable и нетоксичен.Состојки : 100% восок & органско кокосово масло, Лаванда Етерични Масла, Портокал Етерични Масла, Јасмин, Етерични Масла, Бергамот Етерично Масло, Лимон Етерично Масло, се Етерични Масла, Frankincense Етерични Масла и Природни Cedar Дрво Фитили.

Детали

Свеж

Избор на клиенти