.

.

New
MZLXDEDIAN Ефективни 2 парчиња Електрични Возен Епилатор Кертриџ Двојно Depilatory Грејач Шанса Хартија Отстранување на Влакна (Боја : Розова)

MZLXDEDIAN Ефективни 2 парчиња Електрични Возен Епилатор Кертриџ Двојно Depilatory Грејач Шанса Хартија Отстранување

DEN 770.40

Стока
Достапно.

Независна Прекинувачи : Независни двојно прекинувачи, може да се загрева во исто време или сам.Мали димензии, лесно да се носат.Можете да целосно отстранување на влакна работат слободно, лесно и брзо.Загреана течен восок може да се чува на температура во штип.На компактна големина обезбедува совршена преносливост и може лесно да се прилагодени на секој куфер.Лесно Чистење : база и восок машина може да се расклопуваат за лесна употреба и чистење.На шанса за полнење е совршен за мажите и жените, кои, исто така, е идеален за бикини област, грбот, нозете, рацете, лицето, веѓите, пазуви, брада и сите други области со несаканите влакна.Тоа е погодно да се размонтираат, флексибилен, лесен за носење, и може да се користи за отстранување на влакна.Двојно Страна Греење : Двоен страна греење, брз восок се топи брзо, удобен и лесен за употреба.Двојно depilatory восок потопло со 2 грејач може да заштедите време, и повеќе погодно.Едноставно, безбедно, лесно да работат и да го носат, што ќе ви овозможи да уживате во ефективна отстранување на влакна и high-end салон квалитет шанса ефектите дома.Брзо Топење : Ова коса отстранување восок грејач со 40 W Голема моќ, двојно двострано греење, брз восок се топи брзо.Вели збогум на традиционалните жилети и отстранување на влакна на големи области или тешко области, може ефективно да се заштеди време и пари.Нема повеќе посети салон!Восок Потопол е погодна за двете убавина професионалци и домашни корисници.

Детали

Свеж

Избор на клиенти