.

.

New
PRETYZOOM 2 парчиња Валентин Tealight Миризливи Свеќи SmokelessHeart Свеќи, Романтична Љубов Соја Восок од Свеќи со Декоративни Ароматерапијата Свеќа Првенство за Свадба Спа Дома

PRETYZOOM 2 парчиња Валентин Tealight Миризливи Свеќи SmokelessHeart Свеќи, Романтична Љубов Соја Восок од Свеќи

DEN 1411.20

Стока
Достапно.

Валентин Tealight Миризливи Свеќи Smokeless Heart Свеќи, Романтична Љубов Соја Восок од Свеќи со Декоративни Ароматерапијата Свеќа Првенство за Свадба Спа Домашна Декорација.Романтични декоративни свеќи во метал tealight носители; Добро за дома декор, Денот на Вљубените, роденден, свадба украс, фестивал, партија корист, итн.Направени на квалитетот Соја восок од свеќи материјал без производство црн чад; Tealight носителот направи тоа не е лесно одлевање и може да изгори подолго.Создадете топла и миризлива атмосфера додека љубов исповед,додворување екранот,marrige предлог,роденден дел,свадба, прослава или други спомен прилика.Својата совршена за Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките,Божиќ,Фестивал,свеќи вечера,кафуле,КТВ,ноќен клуб,итн.Опис Направени на квалитетот Соја восок од свеќи материјал без производство црн чад; Tealight носителот направи тоа не е лесно одлевање и може да изгори подолго.Создадете топла и миризлива атмосфера додека љубов исповед,додворување екранот,marrige предлог,роденден дел,свадба, прослава или други спомен прилика.Функција - Материјал : Соја восок и Цемент.- Големина : Околу 8.3x8.3x9.3 см.- Боја : како што е прикажано.Пакет Вклучувајќи 2 x Миризливи Candlea.

Детали

Свеж

Избор на клиенти