.

.

New
Pawfect Миленици Покачена Куче Сад Стенд - 7 Покрена Куче Сад за Средни Кучиња. Домашно милениче Фидер со Четири Нерѓосувачки Челик Чаши.

Pawfect Миленици Покачена Куче Сад Стенд - 7 Покрена Куче Сад за Средни Кучиња. Домашно милениче Фидер со Четири

DEN 1078.80

Стока
Достапно.

Здрав стојат го задржува вашето куче на храна и вода од завршуваа на подот во една голема збрка.75" длабоки чинии се одржи 6 чаши, ЕДЕН 2" длабок сад има 4 чаши; осветленост со било сад до 7.Истури доказ, големи кучиња не можат да затропа над неа. 7" Висок Пет Чаши Стојат Значи Нема Повеќе да се Гуши Надолу Храна, Stooping Поврзани со Болката во Грбот или Дигестивни Проблеми МАЧКА s храна исклучување на подот . 7" Висок Пет Чаши Стојат Значи Нема Повеќе да се Гуши Надолу Храна, Stooping Поврзани со Болката во Грбот или Дигестивни Проблеми.И да се осигура дека вие може да го задржи вашето домашно милениче екстра-здраво, ние се вклучени 4 ЧАШИ вкупниот; две за денес, и две ДОПОЛНИТЕЛНИ може да се мијат и се разменуваат како што е потребно.Сет вклучува три чаши со 6 првенство капацитет и еден сад со 4 првенство капацитет.Стареењето домашни миленици.Pawfect Миленици ветување, Ние знаеме дека вашето домашно милениче ќе љубов јадење од нашите воскреснати милениче сад стојат, но ако сте незадоволни со твоите зголемено домашно милениче фидер за било која причина едноставно да го вратите без мака.Затоа што ние знаеме колку е важно вашето домашно милениче здравје е за вас, ние сме вклучувајќи и еден дополнителен сет на две чинии, така што секогаш ќе имате свеж сад се подготвени.25" дијаметар* Современите Стојат Дизајниран од Бамбус, здрав, но сепак ПРЕКРАСНО дрво ценети за својата отпорен на вода квалитети—за Зголемено домашно Милениче Стојат Изграден да Траат цел Живот—Без оглед на тоа колку вашиот Pawfect Милениче slurps или нота!Можеби дури и последниот голем фидер што некогаш ќе треба да се купи!Сит се Вклопуваат сад чува домашно милениче од тропа сад надвор, додека анти-лизга, не гребете нозе чувајте ги вашите скапи подови во потрага убава!.Дигестивниот здравје е драстично подобрена кога кучиња не мора да вирус unnaturally да јадат од нивото на земјата.Домашни миленици со артритис, вратот или грбот проблеми најдете олеснување е да се јаде од покрена фидер.Четири од не ' рѓосувачки челик чаши за чисти за јадење.Течење доказ, атрактивен дизајн изгледа одлично во секој дом.Тежи над 6 lbs да се спречи силна кучиња од го удира со лакто чаши околу подот и ѓубрето содржината надвор.Намалена надуеност и вратот на вирус во кучиња.Домашни миленици со артритис.Силиконски влошки се задржи на садови безбедно место и да се спречи чаши од clanging или протекување низ и puddling на подот подолу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти