.

.

New
Emfogo Куче Чаши Покачена 3 Височини 4in 8in 13in Селски Дрво Покачена Куче, Мачка Јадења со Двојно Куче Храна Чинии Стојат Покрена Куче Фидер 16.7x15.5 инчи [U. С .Патент]

Emfogo Куче Чаши Покачена 3 Височини 4in 8in 13in Селски Дрво Покачена Куче, Мачка Јадења со Двојно Куче Храна

DEN 887.76

Стока
Достапно.

Мека потсетник дека овој внесувач не треба да се вклопи во екстра голема раса кучиња кои над 60lbs.Соодветна позиција помага во спречувањето на појава на вознемири и ја олеснува вратот и врати вирус во стареењето или повредени кученца.Второ, неговата супер лесно да се assembe и не треба да се повторуваат disassmbly, само треба повлече и слајд во различни рецки да ја добиете вашата посакувана висина, го користите со extrem леснотија.Доаѓа со cut-надвор рачка на секоја страна панел за лесно носење.Садот се отстранува за лесно чистење и refilling, и погоден за патување се користи ако треба. 【Прилагодливи Стои со Три Височини】Може да се постави на три различни височини да покрие различни раст фази на вашиот кожен пријатели.Им помогне на вашето домашно милениче пријатели добиете повеќе лесно да се користи за овој нов фидер.Секој висина на прилагоди кота исклучување подот е од 4 инчи,8 инчи и 13 инчи. 【Природни Цврсто Дрво】Домот зголемено домашно милениче фидер карактеристики селски завршувањето со прекрасни дрво жито,trapezoid облик, конструиран за стил и издржливост,овој класичен дизајн ќе се надополнуваат било дома декор.1 инчи дното кол.95 инчи висина.Може да се стави на дрвени панел кој има чаши три висини 4 инчи,8 инчи и 13 инчи одделно.【Дизајниран Голем Капацитет Расклопна Патување Чаши за Големи Кучиња】Дава 2 Расклопна патување чаши.Нема никаква врска во врска, ако неговата погодна или не за вашето домашно милениче другари по добиете на рака, без било какви што се однесуваат за менување задолжени за хранење телиња често со брз раст, без било какви што се однесуваат за трошење премногу за надградба задолжени за хранење телиња.Секој сад openning дијаметар со rim 6.Прво подвижните.Trapezoid фидер со две тркалезни дрво поддршка прачки strongthen набитост, на attactive моделирање на покрена куче фидер. 【Лесно да се Соберат s време за да се добие покрена фидер за тоа.Torched занает само, без било боја, без било чудно мириса,природно дрво жито прави пријателски чувства,им помага на вашите миленици повеќе лесно да се затвори и да се користат за тоа.Голем капацитет за големи кучиња.

Детали

Свеж

Избор на клиенти