.

.

New
Funkeen Покачена Куче Чаши Покрена Милениче Фидер Мачка Храна И Вода Ресторан Стојат Сет

Funkeen Покачена Куче Чаши Покрена Милениче Фидер Мачка Храна И Вода Ресторан Стојат Сет

DEN 1036.80

Стока
Достапно.

╞ ПОГОДЕН ЗА ГОЛЕМИ КУЧИЊА - Должина на : [50cm/19.68 во], Ширина : [26cm/10.23 во], Висина : [35cm/13.77 во], Сад Длабочина : [5.5 cm/2.16 во], Сад Дијаметар : [17cm/6.69 во]. ╞ ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА - Чисто рачно изработени, избира материјал, лиење, и, конечно, заварени.Рачно да се Полира за да се спречи било Гребење. ╞ МУЛТИ-ПРОЦЕС АНТИ- ' РЃА ПОСТАПКА - Користење на Електрофореза, Буквар, Електростатско спреј-боја и висока температура фалсификување прави секој од нашите воскреснати задолжени за хранење телиња повеќе отпорни на rusting. ╞ НАМАЛЕНА БУЧАВА s Покрена Сад Милениче задолжени за хранење телиња живот драстично се зголеми од страна на нашите мулти-процес анти- ' рѓа пост-постапка.Санитарните, Лесно да се Чисти и во машина за миење Садови Безбедно.Funkeens 100% од Нерѓосувачки Челик Чаши помогне да се спречи било корозија или ширење на штетни бактерии и патогени.Најдобрите и најзгодно Покрена Фидер за Кучиња, Мачки, или било домашно Милениче!.Секој од нашите Зголемено домашно Милениче задолжени за хранење телиња доаѓаат со поставување на заштитни TPU пластика што го задржува вашиот миленик храна чинии сигурен во место и се безбедни од било какви прашања или проблеми.Секој сет доаѓа со алатки вклучени за брза и лесна инсталација или расклопување.Да се направат работите уште полесно, ние обезбеди се што ви треба за право надвор од кутијата.Assembles во минути!Расклопување или чување лесно да се зачува простор околу куќата!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти