.

.

New
ZENY Дијагностички A/C Цела Мерач Поставите R134a Ладење Комплет Месинг Авто Serivice Комплет 4FT w/Случај, 1/4 SAE Фитинзи

ZENY Дијагностички A/C Цела Мерач Поставите R134a Ладење Комплет Месинг Авто Serivice Комплет 4FT w/Случај,

DEN 1271.76

Стока
Достапно.

Топло потсетување : 1) со цел да се исполнат 1/4" Стандардот SAE услов за ладилни пермутација. 2) Тоа е Celcius скала прикажано, НЕ Целзиусови скала. 3)Единици се метрички мерење **4) Броеви на панел не се доволно големи, ве молиме да носат glassed или ги одблизу да го прочитате **5) Било какви прашања или сомнежи на објект или замена, ве молиме контактирајте со продавачот во првиот времето за решение, а ние ќе се потрудиме да ви помогне.Секој црева е aprox 4ft ( 48 инчи) секој со 1/4" SAE фитинг; Работен притисок :500psi, Пукна притисок :2500psi.Алуминиум цела тело, Изградена во гледање стакло.Дијафрагмата вентили со завртување заптивки за повеќе позитивни печат и помалку се носат, Притисок во PSI мерење.Издржливи гума мерач маска за дополнителна поддршка и заштита, Доаѓа со назад кука за виси на многубројните колосек во место.Работен притисок :600 PSI Пукна притисок :3000 PSI секој црева е aprox 4ft (48 инчи) секој со 1/4" SAE фитинг Комплетна дијагностичка и услуга мерач сет за употреба на клима системи (дома или автомобилската) Компатибилност : R134a Пакетот Вклучува : 1 x Цела Мерач 1 x Црвена Високо Страна Црево 1 x Сина Ниски Страна Црево 1 x Жолта Услуга Црево.

Детали

Свеж

Избор на клиенти