.

.

New
ZTBH Моќ Вода, Пумпи Контролира DC Врати Пумпа за Вода, за Морски Аквариум, Пумпа за Вода, Пумпи & Додатоци (Моќ : DCQ-10000 80W)

ZTBH Моќ Вода, Пумпи Контролира DC Врати Пумпа за Вода, за Морски Аквариум, Пумпа за Вода, Пумпи & Додатоци

DEN 2114.40

Стока
Достапно.

Фиксна Форма : Седи.Материјал : Гума.Quick start.Висока ефикасност.Лесна употреба и работење.Долг животен век.Совршен за дворот фонтана/водопад, аквариум, езерца, риба резервоарот, tabletop фонтани, градина statuary, патио наводнување капка по капка систем и hydroponic системи и повеќе.Ако имате било квалитетот на производот или со користење на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Монтажни & Cleanable : Нема потреба од било tools да се оддели тоа, лесно да се посебен, лесен за чистење.Ние сме многу професионални продавачи.Ако имате било какви прашања за време на користењето на, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги купите, ви благодариме за вашето доаѓање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти