.

.

New
МАКСИМУМ AQUATICS ОКТАНСКИ DC ЦРВЕНО 3000 Needlewheel DC Пумпа

МАКСИМУМ AQUATICS ОКТАНСКИ DC ЦРВЕНО 3000 Needlewheel DC Пумпа

DEN 7780.32

Стока
Достапно.

100 W – 3170 литри Max.Тивко работење.Лесно одржување.Пакет Димензија : 9.0"L x 9.0"W x 9.0"H. Максимум се одгледува од брзина и перформанси.Нашата инспирација доаѓа од производи изграден за брзина, перформанси и супериорност.Максимум Aquatics октански dc пумпа за вода RED01143 3000 е поддржан од страна на две-годишна гаранција.Исклучително тивок перформанси.

Детали

Свеж

Избор на клиенти