.

.

New
Quarium Потопна Пумпа Променлива Варијабла рибник Размена Аквариум Потопна Пумпа Hight Циклус Проток на Вода Висока Моќност Пумпа Брод Контролира Пумпа за Фонтани, Хидр

Quarium Потопна Пумпа Променлива Варијабла рибник Размена Аквариум Потопна Пумпа Hight Циклус Проток на Вода

DEN 290.40

Стока
Достапно.

1. AC променлива ниско ниво на бучава пумпа, пумпна функција, бран функција на креирање и брзина на вредноста на функцијата;. 2. Без оптоварување заштита, недостиг на вода и overvoltage заштита;. 3. Ниско ниво на бучава операција, со користење на керамички отпорност на ладење и носат превозникот структура;. 4. Интелигентен автоматски откривање, електронски дигитални контрола. 5. 65% на висока ефикасност и заштеда на енергија заштеди;.Моќност : 16 W 22 W 30 W 45 W 85 W 85 WElevator : 2.8 m од 3,5 метри 4 метри 4.8 м 5.3 м 6m Flow го оценувате : 2000 l / h 3000 L / h 4000 L / h 6000 L / h 9000 L / h 12000 L / h.Кабел должина : 2.2 метри (16-45 W), 2.7 метри (60-85 W).

Детали

Свеж

Избор на клиенти