.

.

New
Пан Светот 150PS Магнетни Пумпа за Вода

Пан Светот 150PS Магнетни Пумпа за Вода

DEN 1927.20

Стока
Достапно.

Пан Светот 150 PS Компактен Магнетни Диск Пумпа за Вода. 1110 GPH max тек на 0 главата на нозете. 27 нозе максимална главата притисок.Моторни текст е 170 w.Пан Светот Магнетна Вода, Пумпи се изградени од страна на поранешниот главен инженер од Iwaki-Јапонија.Тоа во основа го има исти спецификации како што се протокот криви, висок раководител притисок и сигурност.Тоа, исто така, има печат-слободен лежишта и магнетни диск за непроблематична употреба.Овие пумпи се всушност малку потивко отколку Iwaki пумпи и чини помалку да се прави тоа добро или дури и подобра алтернатива.Плус, тоа доаѓа со кабелот за напојување за разлика од Iwaki пумпи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти