.

.

New
Panasonic SDR-H85 Исклучување Камера Интелигентен' Брз Полнач + Nwv Директни Микрофибер Крпа за Чистење.

Panasonic SDR-H85 Исклучување Камера Интелигентен' Брз Полнач + Nwv Директни Микрофибер Крпа за Чистење.

DEN 816.00

Стока
Достапно.

Брз Полнач (1 Час) За Panasonic Батеријата Модели на "ФОЛКСВАГЕН" -VBL090, "ФОЛКСВАГЕН" -VBK180, "ФОЛКСВАГЕН" -VBK360. 110-220 Volt За Светот Употреба (Вклучува Европската Приклучок Адаптер).Вклучува DC Автомобил Приклучокот.Интелигентни Полначот (Содржи Термички Cut-Off & Заштита Од Преоптоварување).Микрофибер Крпа За Чистење.Полните вашата батерија безбедно со овој off-камера брз полнач!Ослободат вашите видео камера полни одговорност и да се прошири тоа е целокупниот живот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти