.

.

New
CyberPower Јаглерод CR6U61001 6U Ѕид Рек Куќиште

CyberPower Јаглерод CR6U61001 6U Ѕид Рек Куќиште

DEN 2265.60

Стока
Достапно.

6 U Јаглерод Замав Од Ѕид Рек Комплет.ПЕРФОРИРАНИ ВРАТАТА И СТРАНИЧНИТЕ ПАНЕЛИ : Обезбедува вентилација за мали сервери и вмрежување опрема во мрежата плакари, училници и локации со минимални подот.БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ СТРАНИЧНИТЕ ПАНЕЛИ : Lockable страничните панели може да биде лесно да се отстрани за брз пристап до опрема и каблирање.ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ДИЗАЈН : Рамка и тешки мерач монтажа шини обезбеди оптоварување на 132 фунти.Ѕид хардвер вклучени или изборни casters достапни (CRA60002). 5-ГОДИШНО ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА.На CR6 U61001 е дизајниран за употреба во мрежата плакари, училници и други локации.Овој ѕид рек куќи мрежа за прекинувачи и печ панели до 22" длабоко.Тоа вклучува погодно горниот панел кабел пристап отворања, перфорирани пред вратата и страничните панели за ефикасна струење, прилагодлив рек агли, и квадрат и навој монтажа дупки.На CR6 U61001 бродови целосно да се собраа за брзо распоредување, и може да се прилагоди со компатибилни додатоци.Тоа е покриен со 5-годишно ограничена гаранција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти