.

.

New
Површината Мелење Машина 35mm Тешко Легура Дрво Вежба Зглоб Slotter Дрво Зглоб Позиционирање Вежба Машини Дупка Видов Вежба Малку Машина за Сечење Моќ Алатка Додатоци

Површината Мелење Машина 35mm Тешко Легура Дрво Вежба Зглоб Slotter Дрво Зглоб Позиционирање Вежба Машини Дупка

DEN 588.00

Стока
Достапно.

Погоден за цврсто дрво, средна густина fiberboard, ламинатни, честички одбор, иверица компактен одбор, акрилик, итн.Избегне сечење метал и не-дрвени материјали.Материјал : алуминиум легура.Димензии : Дијаметар : 8mm / 0.31".Целосна должина : 82mm / 3.23. Име : 35 позиција вежба.За CNC и други автоматски рутери, како и преносни уреди за рачни и десктоп инсталации.Како што се дрво гравирање машина, машина за кроење.Материјал : алуминиум alloy Main боја : silver Size : Дијаметар : 8mm / 0.31"Целосна должина : 82mm / 3.23 Име : 35 позиција drill Uses : Дизајнирани за удирање шарки, машини за перфорации, и производи од пластични маси.функција : Високо-квалитетни алуминиумски фалсификувани ножеви, напредни синтерување технологија, совршен инкрустирани легура ножеви, многу остри и долг животен век.Криви крива дизајн на човечката глава е погодна за чип сечење и перфорација ефект е подобро.На уникатен настан позиционирање одбор е дизајниран да биде лесно да се отвори.Позиционирањето плоча материјал е прав алуминиумски умре-кастинг.Пакет се Вклучени : 1 x позиционирање drill1 x хексадецимален wrenchnote : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало отстапување.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти