.

.

New
FMOGG Куче Миленичиња Количка Куче Количка Мобилност Куче Поддршка Количка за Назад Нозе Прилагодливи 2 Тркала Hind Нога Рехабилитација

FMOGG Куче Миленичиња Количка Куче Количка Мобилност Куче Поддршка Количка за Назад Нозе Прилагодливи 2 Тркала

DEN 1022.40

Стока
Достапно.

Изберете големина која одговара на вашето куче, не куче е на телесната тежина.Оваа количка е погодна за домашни миленици со 5-15kg, нога висина од 15-24 CM и хип ширина 18-25 CM!Големина : Xxs , Xs , Xs проширување , S , M Материјал : Алуминиум легура, најлон платно Тип : Количка Милениче Тип : Куче//Кутре/T/Маче/Пет Пакување листа : 1 x Куче Количка 1.Оваа количка за кучиња е прилагодлив во висина, должина и ширина осигура дека вашето домашно милениче е и мобилна и удобно во текот на нивните фази на животот.Ние се обидовме потрудиме да се биде ист како производ.Сликите се за вашиот референца само.Нејзината густа пена тркала со гума гази нема да пункција и тие ќе им овозможи на вашето домашно милениче да се истражуваат сите видови на терен.Нашата количка за кучиња има издржлив, лесен алуминиум рамка која го прави вашето куче мобилен додека, исто така, имајќи ги стабилна.Нашите миленичиња количка обезбедува поддршка за вашето куче назад нозе, овозможувајќи им да работат, да играат и да уживате во квалитетно време со семејството.Го изберат правото големина количка за вашето домашно милениче според мерењето на табелата е прикажано во слика ве молиме.Ние ќе одговориме на вашите ем.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради различни светлина и изглед, Боја може да има мала разлика. количка може да им помогне на Хендикепираните милениче на прошетка ,но не и за миленичиња на половината повреда.

Детали

Свеж

Избор на клиенти