.

.

New
ZHGYD Џогирање Обука Не се Лизга Тивко Милениче Материјали Gerbils Глувци Rotatory Кафез Додаток Спорт Играчка Хрчак Работи Тркала Остварување (Боја : Црна, Бела, Големина : М?

ZHGYD Џогирање Обука Не се Лизга Тивко Милениче Материјали Gerbils Глувци Rotatory Кафез Додаток Спорт Играчка

DEN 4411.92

Стока
Достапно.

Вежба воланот е за мали миленичиња како што хрчак, gerbil, итн.Против пролизгување лента, заштита на вашиот малиот човек од лизгање над поради инерција.Изработени од ПВЦ и акрилик материјал кој е еколошки и носат-отпорни.Поставен и смешни, Нека вашето домашно милениче љубов, спорт и да се направи вежба повеќе лесно.Молчи структура, вашето животно може да работи и ноќе, без нарушување на другите.Вежба воланот е за мали миленичиња како што хрчак, gerbil, итн.Против пролизгување лента, заштита на вашиот малиот човек од лизгање над поради инерција.Изработени од ПВЦ и акрилик материјал кој е еколошки и носат-отпорни.Поставен и смешни, Нека вашето домашно милениче љубов, спорт и да се направи вежба повеќе лесно.Молчи структура, вашето животно може да работи и ноќе, без нарушување на другите.Specification Material : ПВЦ, acrylic Color : црно бела, црно red Size : S, M, LDiameter : околу 17 см(S), 19 cm(М), 21 см(L)(незадолжително)Висина : Околу 7cm(S), 8cm(М), 9cm(L)(незадолжително)Пакетот вклучува : 1pc x Хрчак Wheel Notice : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти