.

.

New
Вечера Предници сет од 6,од не ' Рѓосувачки Челик Сребрениот Предници,Табела Предници, Прибор за јадење Вилушка,Огледало Заврши,машина за миење Садови Безбедно,8-инч

Вечера Предници сет од 6,од не ' Рѓосувачки Челик Сребрениот Предници,Табела Предници, Прибор за јадење Вилушка,Огледало

DEN 222.96

Стока
Достапно.

Висок Квалитет и Добро Направени – ова 6pcs Вечера Предници се направени од високо квалитетна 18/0 нерѓосувачки челик, здрав, издржливи и отпорни на корозија.Направена за мазни рабови без нерамни места или nicks, Висока огледало заврши површината секогаш чува Предници сјајна.Модерниот дизајн и Убаво Тежина – ергономски плоштадот рачки се дизајнирани со удобно се сфати, едноставен, но елегантен линии и лесно се совпаѓаат со вашиот dinnerware.Добро дебелина и тежина не се лесно да се наведнуваат и збогатете го вашето јадење искуство.Отворен Парк 6 КОМПЈУТЕРИ Вклучува – содржи 6 парчиња Вечера Гранки кои големина 8 инчи и тежина 1.72 оз.Вечера Вилушка може да се користи како салата, тестенини, бифтек, шпагети, риба, пилешко, свинско месо и друга храна.Одличен Избор, како Подарок – Овој сет е Погодна за Домашни, Ресторан, Хотели, Забава, Роденден, Свадба, итн.Тоа ќе биде добар избор за вас, кога ќе сакате да го одберете подарок.Добри По-продажбата на Услугата – какви Било прашања или предлози за овој сет на, ве молиме слободно да контакт.нашата услуга тим ќе ви обезбеди со задоволителен одговор во рок од 24 часа.Големина : 6pcs - 8 инчи | Боја : Сребро Употреба Настава : 1.Ве молиме миење на приборот за јадење во собата со топла вода пред првата употреба да ги измиете било остатоци лево од процесот на производство. 2.Ве молиме чисти и суви прибор за јадење поставен по користите за вашиот здрав секојдневна употреба, се Чуваат на суво место за својата издржливост.

Детали

Свеж

Избор на клиенти