.

.

New
2 Парчиња Те Сакам Вилушка, Дечко Годишнината Подароци, Слатки Свадба Предници, Годишнина, Валентин Подароци, Љубов Семејството партија

2 Парчиња Те Сакам Вилушка, Дечко Годишнината Подароци, Слатки Свадба Предници, Годишнина, Валентин Подароци,

DEN 431.76

Стока
Достапно.

♥♥Оваа вилушка е одличен подарок за Секој пат кога некој ви се допаѓа користи вилушка, тие ќе мислам на вашата љубов за нив.Тоа може да се користи во многу прилики, како што е роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ и така натаму. ♥♥Текстот е Изгравирани на вилушка користење на Висок Квалитет на Ласерско Гравирање Машини. ♥♥Оваа вилушка е направен на 304 нерѓосувачки челик.Тоа е цврсти и издржливи.Околу 7.6" во должина; 1.2" во ширина; 0.05" во дебелина.Тоа дојде убаво спакуван во деликатна подарок кутија. ♥♥Ве молиме имајте на ум дека по секоја употреба, чиста и сува, како е можно поскоро.На овој начин, вилушка ќе остане со вас подолго. ♥♥Нашите гранки се опремени со прекрасен подарок кутија, која е конечно спакувани во еден транспарентен opp вреќа.Вие не треба да се пакувам повеќе, тоа е дефинитивно добар избор за подароци.Ние секогаш се надеваме да ги користите нашите производи да се создаде различни шарени спомени за повеќе клиенти.Ние веруваме дека мал подарок ќе додадете боја на животот на вас и на луѓето што ги сакате.Изберете вилушка ви се допаѓа, можеби и да се пополни во неочекувана среќа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти