.

.

New
Вечера Предници Сет од 12, E-далеку 7.9 Инчен Нерѓосувачки Челик Предници за Дома, Кујна или Ресторан, Не-токсични и Огледало Полиран, Лесен за Чистење & машина за миење

Вечера Предници Сет од 12, E-далеку 7.9 Инчен Нерѓосувачки Челик Предници за Дома, Кујна или Ресторан, Не-токсични

DEN 383.76

Стока
Достапно.

100% НЕРЃОСУВАЧКИ - E-далеку 12pcs нерѓосувачки челик предници се направени од врвен квалитет 18/0 нерѓосувачки челик без никакви токсични материјали, ' Рѓа отпор и никел слободни, Здрава за секојдневна употреба.ИЗДРЖЛИВИ - Дебели и пондерирана челик се тешко да се наведнувам, Четири tine предници се остри доволно за да свинско храна без напор, Цврсти и трајни производи за многу години, и Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.ДОБРА ИЗРАБОТКА - Мазни рабови без нерамни места или агли, Огледало заврши површината секогаш чува сјајна, Ергономски дизајн, Добро избалансирани и се чувствуваат удобно кога го држите во рака.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Едноставно Наредени се справи без fussy модел нема да одат надвор на стил, Натпревар и со било садови оркестарот, Одлично да го замени стариот постојните или исчезнати лажици, Издигнувајќи вашиот јадење искуство.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Мери 7.9" долго, Совршена за домашни секојдневна употреба, ресторан, хотел, на училиште/работа ручеци, Погодни за јадење бифтек, шпагети, тестенини, лазања, пилешко и зеленчук.Големина : 7.9 Инчи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти