.

.

New
Devico Предници Сет, Добро не ' Рѓосувачки Челик 10-парче Црна Сребрениот Прибор за јадење Обновливи Вечера Предници

Devico Предници Сет, Добро не ' Рѓосувачки Челик 10-парче Црна Сребрениот Прибор за јадење Обновливи Вечера

DEN 479.76

Стока
Достапно.

【Нерѓосувачки Челик】- DEVICO вечера предници се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик без чуден мирис, квалитетот материјал во висок стандард е отпорен на корозија и ' рѓа, тешки и трајни.Тоа се слободни од штетни хемикалии и машина за миење садови безбедно. 【Непречено Заврши】- Непречено заврши без остри рабови.Овие гранки се безбедни и удобни за возрасни и за деца.Полиран огледало заврши претстава која сама по префинет изглед. 【Голема Рамнотежа и Тежина】- Секое парче на предници собата е совршено бројат и избалансирано да се почувствува погоден во вашите раце со тоа е соодветна големина.Овие нерѓосувачки челик гранки може да се вклопуваат вашата други сребрениот и прибор за јадење поставен. 【Мулти-функција】- збир на 10pcs салата предници, тие се совршени за секој ден јадење, како салата, овошје, десерт, тестенини и други видови на храна.На метал предници исто така, може да транзиција кон повеќе форма entertaing. 【Грижете се-слободен】-Вашето задоволство е наш највисок приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.DEVICO нуди 60 дена наплата или замена.Едноставен изглед без непотребни досадни декорација, Класичен дизајн за да се вклопи во било кој стил кујнски садови.Користење На Настава : . 1.Ве молиме миење на сребрениот поставена пред првата употреба за да бидете сигурни дека нема производство на остатоци. 2.Ве молиме чисти сребрениот сет по користење и сува парчиња за нивната трајност. 3.Ве молиме не користете железо жица за да гребење на парчиња, за да се задржи нивната мазна површина. 4.Сребрениот собата е машина за миење Садови Безбедно, така што може да работи во машина за миење на садови за да го зачувате вашиот труд.

Детали

Свеж

Избор на клиенти