.

.

New
7-Инчен Вечера Предници Нерѓосувачки Челик Десерт Вилушка, КУПИ&КОРИСТЕТЕ Злато Прибор за јадење Пакет на 12

7-Инчен Вечера Предници Нерѓосувачки Челик Десерт Вилушка, КУПИ&КОРИСТЕТЕ Злато Прибор за јадење Пакет на 12

DEN 335.76

Стока
Достапно.

12 парчиња злато нерѓосувачки челик десерт предници, цена-ефикасен, погоден за кои, како што се осветлувањето и тенки flatware. 7-инчен долго средни и средни тежина, удобно да се одржи.Добро балансирана и имаат мазна изглед, без комплицирани шема.Идеален избор за повик за вечера услуга, угостителски услуги, ресторани, хотели, и многу повеќе!.Машина за миење садови безбедно, без груби детергенти, нема рѓа.Во врска со Производот Купи&Користете 12pcs 7-инчен нерѓосувачки челик вечера предници.Светло, но трајни enouch, силна изградба, која ќе трае со години да дојде.Одлично за ресторани, угостителство и дома dinning flatware сет.Погоден за торта, овошна салата, десерт итн. и така натаму.Ако сте во потрага за повеќе економски вечера вилушка во собата и не ми пречи 18/0 нерѓосувачки челик & потенки се справи, ве Молиме не двоумете се, овој сет е најдобар избор за вас.За нас, ви Благодариме за изборот на нас.ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Детали

Свеж

Избор на клиенти