.

.

New
10Pcs Вечера Предници BBQ Телескопски Продолжи Прибор за јадење Предници Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран Модерна Flatware Долга Рачка ноќта на Вештерките Скара Овошј

10Pcs Вечера Предници BBQ Телескопски Продолжи Прибор за јадење Предници Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран

DEN 719.76

Стока
Достапно.

【Нерѓосувачки Челик Материјал】-Со вилушка е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Не-токсични, без метален вкус, BPA free, машина за миење садови безбедно и направена да трае тестот на времето, за да ви овозможи со години на употреба. 【Продолжи Долго се Справи со】-Со вилушка е замислена како можност да биде продолжен се справи со кој е лесен за употреба.Тоа може да се прилагоди за да 22.1~64.6 cm/8.7~25.4 инчен со можност да биде продолжен дизајн за да одговараат на вашите различни употреба. 【Внимателен Дизајн】-На Телескопски Вилушка е одличен јадење utensil за луѓе кои се скрши нивниот грб и не може да се подигне својата рака нагоре да се стави на вилушка во устата. 【Голема Партија Бељи】- замислете дека ќе седне на вечерата на маса, да се погледне низ табела на нечија плоча, и велат "кој изгледа добро", а потоа се прошири на вашиот вилушка и skewer на објектот.Тоа никогаш не успева да ги направи сите да се смееме. 【Мулти-функција вечера предници】- збир на 10 вечера предници, идеален за салати, тестенини, бифтек, тестенини, риба, пилешко, свинско и други јадења.Совршена големина не е само погодна за целото семејство.Опис : Дали сакате да liven до атмосферата и правење други се смееш на party Do некогаш сте се чувствуваат храната е премногу топла и постојните вилушка е премногу краток за да use Do сакате да се јаде вкусна храна со себе иако вашите раце се inconvenient If така, ве молиме да доаѓаат да го видат нашиот нов пристигна продолжи долго се справи со вилушка.Дршката должина може да биде прилагодена од 22.1~64.6 cm(8.7~25.4 во).Идеален прибор за СКАРА, вечера, десерт, колбаси, топли кучиња, зеленчук итн.Вреди да се купуваат!Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : како на сликата Должина : Околу.22.1 ~64.6 cm / 8.7~25.4 во (Прилагодливи) Пакет Тежина : 420g Пакет се Вклучени : 10 x Нерѓосувачки Челик Вечера Вилушка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1inch грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детали

Свеж

Избор на клиенти