.

.

New
Ljyutihggyjd Ткаенина Ножици, 1 Buc Нерѓосувачки Челик Веѓа Режа Веѓа Тример Веѓа Трепките Носот Коса Режа Нокти Ножици Машина Помине Алатки (Боја : Сребро)

Ljyutihggyjd Ткаенина Ножици, 1 Buc Нерѓосувачки Челик Веѓа Режа Веѓа Тример Веѓа Трепките Носот Коса Режа Нокти

DEN 1744.80

Стока
Достапно.

▲Исклучителни ножици за повеќекратна употреба во различни простории, во Занаетчиски Работилници, бања, шиење соба, перална, занает соба, во канцеларија, големи за повеќето редовни домаќинство задачи. ■Исклучителна нерѓосувачки челик сечилото, остар и издржливи, мали и исклучителна, лесно да се носат. ■Алатки се богати и практичен, кој е добар избор за домаќинство секојдневна употреба, патување и празник подароци. ■Преносни и светлина, лесно да се носат. ■Дизајн е едноставен, но многу практични.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Applicable сцена : home Size : 9*4.7 cm Color : црна, сребрена, gold Quantity : едно парче.

Детали

Свеж

Избор на клиенти