.

.

New
Wevac 8 x 12 200 Смета Храна Вакуум Sealer Кеси Чувар, PreCut Четвртиот, Идеален за Храна Saver, BPA Free, Комерцијални Одделение, Одлично за складирање, оброк првично и врски, за да обе?

Wevac 8 x 12 200 Смета Храна Вакуум Sealer Кеси Чувар, PreCut Четвртиот, Идеален за Храна Saver, BPA Free, Комерцијални

DEN 647.76

Стока
Достапно.

ТЕШКИ И ПУНКЦИЈА ПРЕВЕНЦИЈА - 200 пакет од 8 до 12 инчен precut кеси со врежана канали, за да се зголеми вшмукување, со машина кутија за сечење и складирање, се задржи свежа без замрзнувач горат или дехидрација.ЗГОЛЕМУВАЊЕ СКЛАДИРАЊЕ ВРЕМЕ ЗА ИСХРАНА И ВКУС - 3-6 пати повеќе храна рок на траење, заклучување на свежина, вкус и исхрана во внатрешноста.УРЕДНАТА, ХИГИЕНСКИ и ЛЕСЕН за УПОТРЕБА – чувар/кутија ќе се задржи на вакуум кеси чист и уреден од почеток до крај.Ќе се преземат некои кеси од кутијата секое време можете да ги користите и да го затворите капакот кога ќе завршите.РАБОТИ СО СИТЕ ВАКУУМ SEALERS - работа со сите вшмукување vac топлина sealer, како што се Храна Saver, Печат оброк, Вестон, Cabela е, Ziploc итн.BPA FREE - Совршени за храна складирање, замрзнување овошје оброк, sous врски, за да обезбедат, градинарство, чај листови, документи и електроника.

Детали

Свеж

Избор на клиенти