.

.

New
Leipan Безжична Дигитален Микроскоп 50X да 1000X Mignification Рачен Пренослив Мини Wi-Fi Камера со Заградата Изградена-во 8 LED Светла Компатибилен со Android,iOS и Таблет

Leipan Безжична Дигитален Микроскоп 50X да 1000X Mignification Рачен Пренослив Мини Wi-Fi Камера со Заградата

DEN 719.76

Стока
Достапно.

Стави го поклопецот се врати на микроскоп кога ќе се заврши со тоа. Преземете APPStep 2.Тоа може да работи совршено со Android /i OS систем за телефони и Таблети.Кога USB е вметната за да се наплатат,на црвениот индикатор е вклучено. 【USB Кабел за Полнење】Повеќе погодно.【Wi-Fi Конекција со Android,i OS и Таблет】Пауза кабел за податоци граница.Опрема барања за Wi Fi работната средина : поддршка 2.0 и погоре, ios и над 8.Дури и ако не донесе оригиналниот кабел за податоци,можете да користите други кабелот за податоци со ист интерфејс.Видео во живо ви дава повеќе флексибилни слика. 8 вграден LED со светлината на вредноста,светлината е прилагодена низ светлината на вредноста воланот на врвот,што ќе ви овозможи да го поставите саканото ниво на осветлување и мерење на обем. 【Лесно да се Носат】микроскоп мономер и база се изработени од АБС материјал,полесни од други материјали,што може да го носи тоа цело време,дури и за деца. Фото формат : JPEG. (Напомена : ве Молиме имајте предвид дека ако "Уред Wi Fi не е поврзан" се јавува, ве молиме да се осигурате дека локацијата дозвола на стан е вклучена. 【Прилагодливи Зголемување】50 X-1000 X прилагодливи зголемување може да се управува со прилагодување на фокусот тркала со една рака,ќе може да работи на фокус тркало додека можете да видите најочигледен слика.Скрши го кабелот за податоци граница,безжични го прави прикажување на микро светот повеќе неограничени. 【Изградена-во 8 LED Прилагодува Светлината】Постојат 8 LED светла за возвишеното визуелниот опсег,бидете сигурни дека ќе може да се види повеќе јасно,дури и на nignt.Лесен за ракување, ви овозможува да ги преземе своите патувања за децата да учат растенија, инсекти, или да се забавуваат на отворено активности.Кој 50-1000 X зголемување може да ги задоволи повеќето од нашите дневни потреби,што ни овозможи да се јасно да се види на најмалите детали на минијатурна камера со висока 1080 P резолуција.Светлата се прилагодливи од светлината прилагодливи тркала,со ова тркала,можете да го контролирате нивото на светлина и сенка со една рака. Стартувале уредот,отворете го паметен телефон е Wi Fi поставување,се најде името : "MKL-*****"и поврзете се со тоа.Кога USB е целосно наполнета,црвено светло се исклучува. По поврзувањето,можете да ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА,кликнете на Камерата од главниот интерфејс и сликата може да се извезува.Дури и ако тоа е надвор од батеријата,можете да го користите вашиот USB полнач за мобилен телефон за полнење да се појави на мини микроскоп.

Детали

Свеж

Избор на клиенти