.

.

New
НЕО Oyaide d+ USB Тип-C Класа Б Кабел - 0.7 Метар (2.2 ft)

НЕО Oyaide d+ USB Тип-C Класа Б Кабел - 0.7 Метар (2.2 ft)

DEN 936.00

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ЗА DJING И ЗВУК ПРОИЗВОДСТВО.D+ USB спектар има за цел да обезбеди најдобра околина за да DJ ' s и Уметници кои обезбедуваат највисок квалитет на звукот во нивните перформанси.ЗА HI-FI АУДИО.Најважниот фактор за дигитален аудио е lossless брзо и точни податоци за пренос.D+ USB спектар обезбедува чиста и стабилна податоци за USB DAC.СТАНОТ ДИЗАЈН.Станот дизајниран кабел спречува сигналот загуба предизвикана од кабел наведнува и овозможува безбедна, едноставна свитканост и складирање.СИГНАЛ ЗАШТИТА.Со аналоген како пристап кој помага во заштитата на дигитален сигнал од внатрешен/надворешен шум и електромагнетни бранови со користење на TPE надворешната обвивка и двојно оклопна.КОНЕКТОРИ.USB Тип-C (Машките) да го USB Тип-Б (Машки) конектори направен од бронзени легури со 24 K злато позлата, кој го подобрува издржливост и стабилност.ИНДУСТРИСКИ СТАНДАРД КАБЛИ.Инсталиран во некои од најдобрите клубови и студиа во светот, вклучувајќи Простор Ibiza, Вотергејт Берлин и Танц Долина Фестивал.Се ОДОБРЕНИ од СТРАНА на : Карл Кокс, Dubfire, Loco Коцки, Diplo, Дејв Кларк, Саша, Орбитал и многу повеќе.НЕО d+ USB Тип-C класа Б кабелот е совршено решение за Dj-и Аудио Професионалци кои имаат потреба од највисоките за пренос на податоци за свирки и производство.Издржливи, сигурен и стилски, d+ кабли се најдобрите светски продажба на DJ кабли.

Детали

Свеж

Избор на клиенти