.

.

New
Двојно Ракави Обичај Тастатура Кабел со Пилот Конектор, Одговара на Типот-c, Микро USB и USB-Мини Механички Тастатури (Бела)

Двојно Ракави Обичај Тастатура Кабел со Пилот Конектор, Одговара на Типот-c, Микро USB и USB-Мини Механички

DEN 936.00

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вклучува 3 usb приклучоци (USB-C, Мини USB, Микро USB), па може да се вклопи во повеќето тастатури на пазарот!.Пилот Конектор (Лесно да се поврзе, и изгледа НЕВЕРОЈАТНО).Двојно Ракави за подобрен изглед и издржливост!.Микро USB Конекторот.Одговара на вашиот подесување, со нашите 10 достапни бои!.Kraken Тастатури Пилот Кабел - Обичај Тастатура Кабел - Paracord USB кабел Нашите Kraken Пилот Тастатура Кабел е КАПЕ вашата конфигурација потреби!На Paracord Тастатура Кабел додава боја и СЕРИОЗНИ естетика на вашиот подесување, а исто така пилот приклучок ви овозможува да брзо закачите различни различни кабли на вашата тастатура и/или други додатоци.Нашите сопствени тастатура кабли се 5 нога Paracord usb кабли и се двојно ракави да се направи на бои ПОП!Нашата тастатура кабел користи 4 pin Пилот конектор, и вклучува 3 usb приклучоци (USB-C, Мини USB, Микро USB), па може да се вклопи во повеќето тастатури на пазарот!Оваа Тастатура кабелот работи со повеќето од најпопуларните гејмерски тастатури, вклучувајќи : Ducky еден 2 мини, Anne Про 2, Razer Hunstman Мини, GK61, Dierya 60, РК 61, SK61, Хипер X Легура FPS, и ТОНИ ПОВЕЌЕ!НЕ РАБОТИ СО СЛЕДНИВЕ ТАСТАТУРИ : CTRL КАПКА, CTRL ALT, и други ВИСОК напојува тастатури кои конкретно се бара usb 3.0 connections Features : Вклучува 3 usb приклучоци (USB-C, Мини USB, Микро USB), па може да се вклопи во повеќето тастатури на пазарот!Paracord Тастатура Кабел!Двојно Ракави за подобрен изглед и издржливост!Пилот Конектор (Лесно да се поврзе, и изгледа НЕВЕРОЈАТНО)Изберете вашиот сопствен color5 долги Нозе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти