.

.

New
2 Пакет Apple MFi Заверена iPhone Држачи за Кабел,Молња Полнење USB Кабелот Ѕид Полнење да Молња Кабел Конектор, кој е Компатибилен со iPhone 13 12 11 Про Max XS XR X 8 7 6 P 5 Поддршка iOS Под

2 Пакет Apple MFi Заверена iPhone Држачи за Кабел,Молња Полнење USB Кабелот Ѕид Полнење да Молња Кабел Конектор,

DEN 2023.20

Стока
Достапно.

【Пријателски Сервис и Брз Одговор】Ние обезбеди 18 месеци од гарантна услуга, ако имате било какви прашања во врска со USB на молња кабел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во рок од 12 часа.Поддршка i OS 11 12 13 14 и подоцна.3 11 12 13 14 15 , без поставување промени,plug and play 2. Целосно компатибилен со i OS-10. На iphone, за полнење и слушалки адаптер супер лесен и пренослив, може да се стави во вашиот џеб или чанта и лесно да се донесе тоа каде и да одите. 【Висок Квалитет и Plug and Play】Оваа Молња полнење мозок е направен од високо-квалитет TPE материјал, светлина и трајни,не ќе нула.Apple MFi Заверена Заверена од УЛ, ETL, FCC, CE, ROHS.Излез : 5 V 1А Применливи Опрема i Phone 5, 5 C, 5 S, SE,6 6 S,i Phone 6 Плус i Phone 7,i Phone 7 Плус i Phone 8,i Phone 8 Плус i Phone SE,X,XR,XS,XS Max i Phone 11,11 Про,Про 11 Max i Phone 12,12 Про Max,i Phone 12 Мини i Phone 13,13 Про Max Тоа е компатибилен со lastest i OS. 【Apple MFi Заверена】i Phone држачи за кабел за вашиот молња уреди.Безбедност Ефикасна Брзо Полнење Висок квалитет на материјални и оригинални чип обезбеди стабилност на пренос за подобро и пријатно искуство. Бучава бесплатно, Без Зуењето звук, Подобрување на Излез Ефикасност и Спаси Време на Полнење.Може да се стави во вашиот џеб или чанта и лесно да се донесе тоа каде и да одите.【Одлично Компатибилност】 i Phone полнач 3ft MFi-уверение обезбедува целосно полнење и синхронизација на компатибилност со i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/12/12 Мини/12 Pro/SE 2020/ 11 / 11 Pro / 11 Про Max / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5, i Pad Pro / i Pad Воздух / Air 2 / i Pad мини / мини 2 / мини 4 /4-та генерација, i Pod Touch / i Pod Nano 7 генерација итн.Пакетот Вклучува 2 Парчиња i Phone држачи за кабел 18 месеци од гарантна услуга, ако имате било какви прашања во врска со USB на молња кабел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во рок од 12 часа.Уживајте полнење пати до побрзо отколку повеќето стандардни кабли. 【Квалитет Бакарна Жица】 се Поврзува на вашиот i Phone, i Pad со Конектор трошоци/syncs со поврзување на USB конекторот во ѕид полнач или компјутер. 2 Пакет и i Phone, за Полнење Мозок,Молња да USB Кабел DESOFICON Полначот Кабелот за Полнење Компатибилен со Apple i Phone 13 13 Про Max 12 12 Мини 12 Про Max 11 11 Max Pro SE Xs MAX XR X 8 Плус 8 7 7 Плус 6s 6 Плус SE 5 5s 5e SE и Повеќе (Бела) i Phone, за Полнење + Податоци Sync i Phone 11 Кабелот на полначот на поддршка за полнење и пренос на Податоци Sync.Овој конектор за кабел е одличен избор, дали ќе го користите за себе или како подарок за семејството и пријателите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти